Tabliczka ASG/HTML
PKS w Zambrowie sp z o.o. Rozkład ważny od: 01.04.2015
  ZAMBRÓW D.A.
ROZKŁAD ODJAZDÓW Wszystkie stanowiska
Kierunek przez Godziny odjazdu
ANDRZEJEWO SZUMOWO RYNEK 07:05 4 S 12:30 4 D
15:40 4 S
BIAŁYSTOK D.A. 07:20 5 dnP
BIAŁYSTOK D.A. JEŻEWO STARE 07:00 5 E 09:30 5 1,dP
BIAŁYSTOK D.A. RUTKI-KOSSAKI 2006B 11:10 5 b 13:50 5 +b
JEŻEWO STARE 16:20 5 nb
BIAŁYSTOK D.A. RUTKI-KOSSAKI 2006B 05:50 5 d 08:15 5 2-7d
RADULE 8/41/42
BIAŁYSTOK D.A. WYS. MAZ.D.A. RYN.PIŁSUDSK.23 16:10 3 Bnd
SOKOŁY UL. RYNEK KOŚCIU. 6401B
BRAŃSK P/DW FASZCZE/JABŁONKA K. 66/15/16 14:10 3 S 14:10 3 Hf
TYBORY-MISZTALE 66/19/20
CIECHANOWIEC P/DW. CZYŻEW-STACJA D.K. 06:30 2 Hf 06:30 2 S
BIAŁE-SZCZEPANOWICE 10:20 2 D 12:40 2 S
14:30 2 S 17:35 2 D
CIECHANOWIEC P/DW. SZEPIETOWO zaj. dla autob390/9 16:55 3 S
KLUKOWO 2083B/07/08
CZERWONY BÓR II 13:20 1 1-4S
CZERWONY BÓR II BACZE MOKRE 1997B 06:40 1 S 06:40 1 Hf
CZERWONY BÓR II PORYTE-JABŁOŃ 1994B 12:25 1 5S 14:30 1 S
BACZE MOKRE 1997B 15:20 1 Hf
CZYŻEW RYNEK 15:35 2 S
CZYŻEW-STACJA D.K. 12:40 2 Hf
DŁUGOBóRZ PIERWSZY SOS-W. 07:50 2 S
GIŻYCKO D.A. ŁOMŻA D.A. 12:50 1 5my 12:50 1 567L
KOLNO D.A.
GIŻYCKO D.A. WYGODA 63/31/36 08:00 1 dn
ŁOMŻA D.A.
GRĄDY-WONIECKO 1979B ĆWIKŁY-KRAJEWO 2012B 07:15 5 D
KOŁAKI KOŚCIELNE 2012B
GRĄDY-WONIECKO 1979B RUTKI-KOSSAKI 2006B 05:55 5 S 13:00 5 D
KOŁAKI KOŚCIELNE 2012B ĆWIKŁY-KRAJEWO 2012B 12:10 5 S
KOŁAKI KOŚCIELNE 2012B RĘBISZEWO ZEGADŁY 2056B 06:50 5 S
KONOPKI-POKRZYWNICA SKRZ.1974B RUTKI-KOSSAKI 2006B 15:40 5 D
RUDNIKI/STRĘKOWA GÓRA 64/33/34
LUBLIN D.W.GŁÓWNY SIEDLCE D.A. 13:35 2 7łb 13:35 2 L
ŁĘTOWNICA SZUMOWO RYNEK 17:40 4 S
ŁĘTOWNICA SZUMOWO RYNEK 15:40 4 Hf
WYSZOMIERZ WIELKI WIEŚ 2032B
ŁOMŻA D.A. LUTOSTAŃ 679/13/14 15:40 1 D
ŁOMŻA D.A. NAGÓRKI-JABŁOŃ 106070B 12:50 1 S 16:40 1 S
CZERWONY BÓR II
ŁOMŻA D.A. NAGÓRKI-JABŁOŃ 106070B 09:35 1 Cd 13:00 1 Hf
WYGODA 63/31/36 14:00 1 S 15:15 1 S
16:40 1 nHf
ŁOMŻA D.A. PORYTE-JABŁOŃ 1994B 11:00 1 D
WYGODA 63/31/36
ŁOMŻA D.A. WYGODA 63/31/36 06:20 1 D 06:50 1 D
07:00 1 Hf 07:00 1 S
07:35 1 S 08:45 1 D
09:35 1 D 10:20 1 d
11:35 1 1,5D 11:35 1 2-4D
13:30 1 D 14:40 1 D
15:45 1 nd 16:40 1 7S
MĘŻENIN 8/23/24 RUTKI-KOSSAKI 2006B 14:35 5 S
OLSZTYN D.A. ŁOMŻA D.A. 08:20 1 aP
MYSZYNIEC P.DW
OLSZTYN D.A. OSTROŁĘKA D.A. 15:50 1 4,7bP
OŁDAKI - POLONIA 63/62 STARY SKARŻYN 13:15 2 S
PRZEŹDZIECKO-MROCZKI 63/63
OSNÓWKA 1728B/15/16 CZYŻEW-STACJA D.K. 14:30 2 Hf
BIAŁE-SZCZEPANOWICE
OSOWIEC 63/57 KRAJEWO-KORYTKI WIEŚ 06:55 4 S
WĄDOŁKI-BOROWE 2025B
OSTRÓW MAZ.D.A. SZUMOWO RYNEK 06:30 4 S
PĘCHRATKA POLSKA 2033B
OSTRÓW MAZ.D.A. SZUMOWO RYNEK 14:30 4 S
WYSZOMIERZ WIELKI
PAPROĆ DUŻA 2035B WĄDOŁKI-BOROWE 2025B 15:40 2 S
CZARTOSY 2025B
PUCHAŁY ŁADY POLNE 1993B 06:35 5 S 12:50 5 S
GAĆ 679/11/12 14:45 5 S
SIEMIATYCZE D.A. BRAŃSK P/DW 17:40 3 1,5bP
BIELSK PODLASKI D.A.
STARE ZAKRZEWO WIEŚ KRAJEWO-ŁĘTOWO 13:15 4 S
TARNOWO-GOSKI STARY SKARŻYN 15:40 2 S
WARSZAWA DW. ZACHODNIA D.A. OSTRÓW MAZ.D.A. 08:50 4 aP 15:40 4 +aP
WYSZKÓW UL.BIAŁOSTOCKA 17:50 1 7naP
WYS. MAZ.D.A. RYN.PIŁSUDSK.23 KOŁAKI KOŚCIELNE 2012B 15:15 5 D
KULESZE KOŚCIELNE 2012B/03/04
WYS. MAZ.D.A. RYN.PIŁSUDSK.23 TYBORY-KAMIANKA 2057B/05/06 06:00 3 S 10:15 3 d
13:30 3 D 15:15 3 S
WYS. MAZ.D.A. RYN.PIŁSUDSK.23 TYBORY-MISZTALE 66/19/20 06:50 3 S 07:00 3 CH
08:30 3 D 14:10 3 Cd
16:45 3 7na 17:30 3 aP
ZAMBRÓW D.A. BACZE MOKRE 1997B 05:40 1 S
CZERWONY BÓR II
ZAMBRÓW D.A. CZERWONY BÓR II 15:20 1 S
MODZELE-WYPYCHY
ZAMBRÓW D.A. ĆWIKŁY-KRAJEWO/PODŁATKI M.8/11 07:15 5 S
PODŁATKI DUŻE
ZAMBRÓW D.A. ĆWIKŁY-RUPIE 2012B 14:30 5 S
CZACHY-KOŁAKI 1984B
ZAMBRÓW D.A. KRAJEWO-KORYTKI 8/9/10 07:00 4 S
KRAJEWO-ŁĘTOWO
ZAMBRÓW D.A. ŁADY POLNE 1993B 06:45 5 S
SZELIGI-LEŚNICA 106014B
ZAMBRÓW D.A. NOWE WIERZBOWO 2015B 14:40 5 S
KOŁAKI KOŚCIELNE 2012B
ZAMBRÓW D.A. NOWY SKARŻYN 14:35 2 S
ZARĘBY-KRZTĘKI
ZAMBRÓW D.A. OSOWIEC 63/57 14:35 2 S
PRZEŹDZIECKO-MROCZKI 63/63
ZAMBRÓW D.A. PORYTE-JABŁOŃ 1994B 06:30 1 S
MODZELE-WYPYCHY
ZAMBRÓW D.A. PRUSZKI-JABŁOŃ 14:35 1 S
TABĘDZ
ZAMBRÓW D.A. SĘDZIWUJE WIEŚ 07:15 2 S
Ul.MARII KONOPNICKIEJ 2676B
ZAMBRÓW D.A. SZUMOWO RYNEK 15:25 4 S
PAPROĆ MAŁA 2033B
ZAMBRÓW D.A. Ul.MARII KONOPNICKIEJ 2676B 14:35 4 S
SĘDZIWUJE WIEŚ
ZAMBRÓW D.A. WĄDOŁKI-BUĆKI 2025B 14:35 2 S
SREBRNY BOREK I 2025B
ZIELONA GÓRA D.A. WARSZAWA DW. ZACHODNIA D.A. 20:30 4 anWPP
ŁÓDŹ D.A. CENTRALNY
OZNACZENIA KURSÓW
+ - kursuje w dni świąteczne/niedziele i święta/
1, - kursuje w poniedziałki
1-4 - kursuje od poniedziałku do czwartku
2-4 - kursuje od wtorku do czwartku w dni robocze
2-7 - kursuje od wtorku do niedzieli
4, - kursuje w czwartki
5 - kursuje w piątki
5S - kursuje w piatki w dni nauki szkolnej
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
7S - kursuje w niedziele w roku szkolnym
a - nie kursuje w pierwszy dzień Św.Wielkanocnych orzaz w dniu 25.XII
B - kursuje od poniedziałku do pitątku oraz w niedzielę
b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w 1 i 2 dzień Sw.Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
H - kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
Hf - w wakacje i ferie szkolne kursuje w dni robocze
L - kursuje w okresie ferii letnich
ł - nie kursuje 2 stycznia
m - nie kursuje 24 i 31 grudnia
n - nie kursuje w Wigilię, Sylwestra i Wielką Sobotę
P - KURS POSPIESZNY
S - kursuje w dni nauki szkolnej
WP - nie kursuje w Wielki Piątek
y - nie kursuje 23 grudnia i w Wielki Piątek